Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zagórzu

Szczepimy się

AKTUALNOŚCI:

Mapa punktów szczepień - sprawdź, gdzie możesz się zaszczepić!

Utworzono dnia 22.07.2021

Punkty szczepień są otwarte w całej Polsce, jak jednak znaleźć najbliższy naszemu miejscu zamieszkania i czy możemy wybrać, gdzie się zaszczepimy? Proszę sprawdzić poniżej w udostępnionym przez nas odnośniku do strony.

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/mapa-punktow-szczepien#/

Na rządowej stronie, znajdziemy bieżącą i stale aktualizowaną mapę punktów szczepień na Covid-19. Po jej otworzeniu ukaże nam się lista województw pol lewej stronie oraz mapa Polski po prawej stronie. Możemy wybrać nasze województwo z listy, bądź kliknąć bezpośrednio na wybrany obszar na mapie. W górnej części mamy też miejsca, w których możemy od razu wprowadzić nazwę miejscowości i kod pocztowy.
W ostatnim przypadku, zatwierdzenie danych zaowocuje pojawieniem się przybliżonej mapy okolicy (z prawej strony) i listy okolicznych punktów szczepień (z lewej), a także dodatkowymi tabelkami z możliwością wpisania województwa, powiatu i gminy. Oczywiście, podobnie jak na wcześniejszym etapie, możemy od razu nakierować kursor na mapkę lub punkt na liście i zatwierdzić wybór.
Po znalezieniu najdogodniejszego dla nas punktu szczepień przeciwko SARS-Cov-2, wystarczy na niego kliknąć. W tym momencie zostajemy przekierowani na stronę, zawierającą dokładne dane na temat punktu szczepień, takie jak m.in. nazwa, dokładny adres czy numer telefonu jednostki. Znajdziemy tam także bardziej szczegółowe instrukcje na temat procesu zapisów.

czytaj dalej na temat: Mapa punktów szczepień - sprawdź, gdzie możesz się zaszczepić!

Szczepienia przeciwko COVID-19 - ważne informacje

Utworzono dnia 22.07.2021

Ruszyła kampania szczepień przeciwko Covid-19. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi w tym zakresie przez Ministerstwo Zdrowia i KPRM.
Wszystkie informacje dostępne są na stronie – www.gov.pl/szczepimysie

Film promocyjny:

czytaj dalej na temat: Szczepienia przeciwko COVID-19 - ważne informacje

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zagórzu włącza się w akcję promocyjną szczepień przeciwko COVID-19!

Utworzono dnia 20.05.2021

W dniu 19 maja b.r. w siedzibie Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zagórzu miało miejsce szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych, zasad przestrzegania ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa higieny pracy.

W tym miejscu warto również wspomnieć, iż tego dnia odbyła się akcja promocyjna szczepień skierowana do pracowników MGOPS w Zagórzu, opiekunek wykonujących specjalistyczne usługi opiekuńcze, asystentów osobistych osób niepełnosprawnych oraz dla pracowników Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Zagórzu (opiekunki środowiskowe). Miała ona na celu zwiększenie liczby zaszczepionych mieszkańców gminy Zagórz przeciw COVID-19 (w szczególności w wieku 60+).
Szczepienia przeciw COVID-19 to nadzieja na szybki powrót do normalności. Im większa liczba osób zaszczepionych, tym szybciej możliwe będzie łagodzenie obostrzeń i zasad bezpieczeństwa.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, w budynku i tekst „REDMI NOTE 9 PRO AI QUAD CAMERA”Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, w budynku i tekst „H REDMI NOTE 9 9 PRO AI QUAD CAMERA”
 
czytaj dalej na temat: Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zagórzu włącza się w akcję promocyjną szczepień przeciwko COVID-19!

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny